Výrobcovia / značky
Kategórie      
Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?
Táto stránka je chránená službou reCAPTCHA. Zistiť viac.
Informácie získané prostredníctvom Google reCAPTCHA podliehajú Pravidlám ochrany osobných údajov a Zmluvným podmienkam spoločnosti Google a používajú sa všeobecné bezpečnostné účely (nepoužívajú sa na prispôsobenú reklamu spoločnosti Google).

VRÁTENIE TOVARU

Úvod O NÁKUPEVRÁTENIE TOVARU

Poučenie o uplatnení práva spotrebiteľa na odstúpenie od zmluvy + formulár

 

Presporty s.r.o., č. 543, 94104 Mojzesovo, IČO: 47008946, IČ DPH: SK2023698611

 

1. Právo na odstúpenie od zmluvy


Máte právo odstúpiť od tejto zmluvy bez uvedenia dôvodu v lehote 14 dní. Lehota na odstúpenie od zmluvy uplynie po 14 dňoch odo dňa keď Vy alebo Vami určená tretia osoba s výnimkou dopravcu prevezmete tovar.


Pri uplatnení práva na odstúpenie od zmluvy nás informujte o svojom rozhodnutí odstúpiť od tejto zmluvy jednoznačným vyhlásením:


a)      vyplnením formuláru na odstúpenie od zmluvy na spodku tejto stránky

(vyplňte formulár na spodku tejto stránky, alebo si stiahnite verziu na tlač TU).

 

b)      alebo zaslaním emailu na adresu bigsport@bigsport.sk


c)      alebo listom zaslaným poštou na adresu 


Presporty s.r.o.

Martin Piko

Mojzesovo 543

94104 Mojzesovo


Po prijatí oznámenia o odstúpení od zmluvy, Vám toto prijatie bezodkladne potvrdíme emailom.


Lehota na odstúpenie od zmluvy je zachovaná, ak zašlete oznámenie o uplatnení práva na odstúpenie od zmluvy pred tým, ako uplynie lehota na odstúpenie od zmluvy. 


 

2. Dôsledky odstúpenia od zmluvy

 

Po odstúpení od zmluvy Vám vrátime všetky platby, ktoré ste uhradili v súvislosti s uzavretím zmluvy, najmä kúpnu cenu vrátane nákladov na doručenie tovaru k Vám. To sa nevzťahuje na dodatočné náklady, ak ste si zvolili iný druh doručenia, ako je najlacnejší bežný spôsob doručenia, ktorý ponúkame.

 

Platby Vám budú vrátené bez zbytočného odkladu, najneskôr do 14 dní odo dňa, keď nám bude doručené Vaše oznámenie o odstúpení od tejto zmluvy. Ich úhrada bude uskutočnená rovnakým spôsobom, aký ste použili pri Vašej platbe, pokiaľ ste výslovne nesúhlasili s iným spôsobom platby (napríklad v prípade, že ste tovar zaplatili na dobierku), a to bez účtovania akýchkoľvek ďalších poplatkov.

 

Platba za zakúpený tovar Vám bude uhradená až po doručení vráteného tovaru späť na našu adresu alebo po predložení dokladu preukazujúceho zaslanie tovaru späť, podľa toho, čo nastane skôr.

 

 

3. Spôsob vrátenia tovaru:

 

Tovar nám zašlite späť prostredníctvom Slovenskej pošty ako balík na adresu:


Presporty s.r.o.

Mojzesovo 543

94104 Mojzesovo

 

alebo ho prineste na ktorúkoľvek z našich prevádzok – predajní Presporty.sk.

Tovar zašlite alebo prineste najneskôr do 14 dní odo dňa uplatnenia práva na odstúpenie od zmluvy. Lehota sa považuje za zachovanú, ak tovar odošlete späť pred uplynutím 14-dňovej lehoty.

 Náklady na vrátenie tovaru najlacnejším bežným spôsobom doručenia, ktorý ponúkame znášame my (balík Slovenskej pošty, alebo osobné doručenie).

 

 

4. Zodpovednosť spotrebiteľa

 

Spotrebiteľ zodpovedá za akékoľvek zníženie hodnoty tovaru v dôsledku zaobchádzania s ním iným spôsobom, než aký je potrebný na zistenie povahy, vlastností a funkčnosti tovaru.

Odstúpenie od zmluvy a vrátenie tovaru do 14 dní. BIGSPORT.SK
Pre odstúpenie od zmluvy do 14 dní vyplňte prosím nasledujúci formulár:

znakov do konca.
Presporty s.r.o., Č. 543, 94104 Mojzesovo, IČO: 47008946, IČ DPH: SK 2023698611
Zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Nitra, oddiel Sro, vložka číslo: 33665/N. Obvodný úrad Nové Zámky, Číslo živnostenského registra: 440-31634.
ORGÁN DOZORU: Inšpektorát SOI pre Nitriansky kraj, Staničná 9 Nitra 949 01 - odbor technickej kontroly výrobkov a ochrany spotrebiteľa. Tel:037 7720001, Fax:037 7720024, E-mail: nr@soi.sk.
antiSpam [nový kód]
Copyright 2015 - 2021 © BIGSPORT.SK